Foto, Video

Slevy

Foto, Video 

Foto a video zařízení si můžete vybrat v této sekci. Jsou to například různé typy fotoaparátů nebo videokamer a k tomu vhodné příslušenství. Zde si najdou to pravé milovníci fotografování a natáčení, zvláště pak ocení naše výborné ceny. K tomu si přidejte výtečnou kvalitu, kterou zaručují světoví výrobci. Vyberte si zrcadlovku na míru nebo bezzrcadlový foťák té nejvyšší kvality či videokameru, která umožní natáčení kouzelných filmových sekvencí. 

Podkategorie

 • Bezzrcadlovky

  Fotoaparáty, kterým říkáme „bezzrcadlovky“ nejsou vybavené zrcadlem. Přesto se ale jedná o velmi kvalitní fotoaparáty, s nimiž můžete vytvářet krásné obrázky. Bezzrcadlovky jsou skupinou fotoaparátů, které si mnoho fotografů velmi oblíbilo. Patříte k nim také? Pokud ano, budete v této sekci našeho obchodu zcela spokojeni a určitě si vyberete ten pravý přístroj v moderním pojetí. 

 • Kompakty

  Kompaktní fotoaparáty jsou velmi moderní a hodí se pro všechny. Nemusíte za ně zaplatit tak vysokou cenu, a přesto získáte velmi kvalitní přístroj. Pořizování fotek i ve vysokém rozlišení pro vás nebude žádný problém. Tohle jsou fotoaparáty, které si můžete snadno vložit do kapsy, umožňují to jejich rozměry a tvary, které jsou vskutku kompaktní. Vyberte si u nás kvalitní fotoaparát, s nímž budete moci nejen fotit, ale také točit videa. 

 • Ostatní foto a video technika

  Kategorie ostatní foto a video technika nabízí například speciální kamery, se kterými budete moci točit neuvěřitelné záběry. Zvolte si zde akční kameru, kameru do automobilu nebo třeba létajícího drona. Ten vám umožní natáčet z ptačí perspektivy, díky čemuž každého oslníte. Zde najdete zábavnou video techniku, ale také přístroje, které se hodí pro profesionální využití. Pořiďte si kvalitní a moderní foťák nebo videokameru na sportování či na relaxační zábavné chvilky. 

 • Příslušenství foto a video

  Vybírejte příslušenství pro foto a video přístroje, tedy pro foťáky a kamery. Vše potřebné najdete zde, jedná se například o blesky, filtry, dálkové spouště, akumulátory nebo brašny a obaly na fotoaparáty či na videokamery. To vše pěkně na jednom místě, takže si zde můžete velmi snadno pořídit to, co vám právě chybí. Nechybí ani celé sady příslušenství, s nimiž budete moci vylepšovat a chránit zařízení. Nabízíme to nejlepší nadšeným fotografům amatérům, ale také profíkům. 

 • Videokamery

  Nabízíme moderní videokamery, které umožňují natáčení v nejrůznějších podmínkách. Jsou vhodné jak pro začínající filmaře, tak také pro ty poněkud pokročilejší. Zde si můžete prohlédnout velmi oblíbené akční typy kamer, sportovní kamery i různá speciální provedení, kupříkladu pro vodní natáčení. V této kategorii najdete jednoduše všechny možné druhy videokamer od specializovaných výrobců. Natáčet budete moci pod vodou i v těch nejextrémnějších podmínkách. 

 • Zrcadlovky

  Zamilovali jste si zrcadlovky, foťáky, se kterými je možné tvořit ty nejkrásnější fotky? Jsme vám plně k dispozici a představujeme krásnou nabídku právě tohoto typu foťáků. V této kategorii si tedy budete moci zvolit vhodný fotoaparát zrcadlovku od těch nejosvědčenějších výrobců. Jako příklady si můžeme uvést firmy Canon, Sony nebo Nikon. A jaká značka je tou vaší nejvíce oblíbenou?

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 641 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 641 položek