Software 

Hledáte pestrou nabídku her a různého softwarového vybavení? V této kategorii najdete to pravé. Nabízíme zde nejrůznější kategorie her, grafické prvky a kancelářské nástroje a nechybí ani antiviry či operační systémy. Potřebujete často zálohovat? Pak si zvolte některé z našich zálohovacích programů a nástrojů. Pomůžeme vám ke spoustě zábavy, ale také k dokonalému zabezpečení počítače i dalších zařízení. 

Podkategorie

 • Antiviry a bezpečnost

  Do sekce antivirový bezpečnostní software patří například antispamy, antiviry nebo různé kombinované ochrany. S naší pomocí budete mít chráněný stolní počítač, ale také notebook nebo některá další zařízení. Už vám nebude hrozit těžké napadení a nebudete se muset otravovat se spamy. Antivirový bezpečnostní software představuje v současnosti v podstatě nutné programové vybavení a rozhodně se vyplatí do něj investovat. Můžete tak zabránit i takovým škodám, které by znamenaly kolaps systému počítače.

 • Kancelářské a podpůrné nástroje

  Kancelářské a podpůrné systémy pro počítače a notebooky vám nejen usnadní práci, ale také pomůžou zvýšit produkci. V této sekci najdete kupříkladu ekonomický software, kompresní a konverzní programy, ale také různé nástroje pro správu souborů. Pokud potřebujete poněkud zmodernizovat provoz v kanceláři, podpůrné systémy jsou skvělou volbou. A nechybí samozřejmě ani textové editory, bez nichž se některé firmy neobejdou. Práci v kanceláři si můžete velmi snadno zjednodušit a být efektivnější.

 • Multimediální aplikace

  Používáte multimediální aplikace v práci nebo jen tak pro zábavu? Zde naleznete to správné programové vybavení v podobě aplikací pro práci s multimédii. Jako příklady si můžeme uvést nástroje pro tvorbu hudby, animací, videí a také pro vypalování. Je toho ale mnohem více, naše multimediální aplikace jsou nejen snadné na používání, ale také zábavné. S jejich pomocí budete tvořit bez kompromisů a budete si tak trochu hrát.

 • Operační systémy

  Operační systémy, to dnes zdaleka není jen Windows pro PC, případně Linux. Hovoříme také o operačních systémech pro servery nebo pro počítačové sítě. Jejich funkcí je samozřejmě vytvoření rozhraní, které bude pro uživatele přehledné a také graficky zajímavé. Nabízíme operační systémy, s nimiž budete při práci efektivní a zároveň budete dobře chráněni proti některým hrozbám.  Například operační systémy Windows si zde budete moci vybrat v nejrůznějších variantách.

 • Síťové a podnikové systémy

  Síťové a podnikové systémy představují třeba moderní a přehledné databáze, či elektronickou poštu. S pomocí síťového nebo podnikového software můžete spravovat sítě a systémy, a to dokonce i vzdáleně. Vše pro vás bude jednodušší, pokud budete mít dokonale propojenou a řízenou firmu. Zvolte si ty správné nástroje a programové vybavení do kanceláře nebo klidně do domácnosti. Vše pod kontrolou, to je dnes trendy a vy to můžete mít za pouze velmi malé náklady.

 • Zálohování

  Zálohování se může týkat pouze určitých programů či operačních systémů, ale můžete zálohovat i sdružená data. V této kategorii najdete moderní nástroje pro zálohování PC, například určené pro databáze. Tak si uchovejte velmi důležité a citlivé informace, jejichž ztráta by mohla znamenat až katastrofu. A dělejte to pokud možno co nejčastěji, jak doporučují odborníci. Zálohovat data na různých úrovních můžete v kanceláři, sejně jako na domácím PC.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 337 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 337 položek