Elektro 

Nabízíme elektro pro moderní domácnosti a pro moderní lidičky. V této sekci najdete vše od drobného domácího elektra, až po větší herní konzole nebo nejrůznější spotřebiče. Vyberte si vše pro zpříjemnění vašeho života. Ideální domácnost je taková, ve které vše funguje na jedničku. Pokud si vyberete spolupráci s námi, nemůže se vám stát, že byste si pořídili neefektivní elektro výbavu. Tak si u nás vyberte spolehlivé elektronické příslušenství do interiéru domu, ale také třeba auta.

Podkategorie

 • Audio video

  Mezi oblíbené elektro, které nabízíme, se nepochybně řadí různá audio a video zařízení. U nás si můžete vybrat třeba domácí kino, Blue-ray přehrávače, gramofony, mikrofony, hifi a mnoho dalších přístrojů moderní doby. Budete s nimi moci relaxovat při posledu hudby, nebo sledovat další média. Zvolte si do své moderní domácností audio a video přístroje, které budou dobře kompatibilní s dalším vybavením, ale také s nábytkem. Jen tak dosáhnete naprosto dokonalého souladu v interiéru.

 • Do auta

  Elektro do auta, to jsou kupříkladu autorádia, nabíječky nebo zesilovače. Zde toho ale najdete ještě více a budete si tak v autě moci zařídit výbornou kvalitu hudby. Cestování si ale zpříjemníte také jinak, elektro příslušenství do automobilu nabízí velkou variabilitu. Zde najdete vše, co je funkční a co můžete používat komfortně na cestách, ať už jsou pracovní nebo soukromé. Máme pro vás auto elektro zařízení vysoké kvality a od prověřených výrobců. 

 • Domácí spotřebiče/elektro

  Představujeme domácí elektro spotřebiče, které přinesou zákazníkům komfort a postarají se, aby byla domácnost vskutku moderní. Zvolte si u nás takový spotřebič, který potřebujete nahradit. V této sekci si přijdou na své hospodyňky, ale také muži, kteří hledají funkční dárek pro svou drahou polovičku. Vybírat můžete například z kuchyňských spotřebičů, čističů vzduchu, mikrovlnných trub nebo vysavačů. To vše samozřejmě za velmi příjemné ceny. 

 • Drobné elektro

  Drobné elektro reprezentují například alarmy, hodiny a budíky, dětské chůvičky, chytré hodinky, teploměry, meteostanice a je toho ještě mnohem více. Přesvědčte se o tom v této kategorii našeho e-shopu. Na své si zde přijdou všichni zákazníci, kteří hledají kvalitu, spolehlivost a samozřejmě i skvělou funkčnost za každých okolností. Modernizujte své bydlení nebo třeba firemní kancelář. Nabízíme pouze produkty od těch neoblíbenějších výrobců, pro lidi, co požadují spolehlivé drobné elektro. 

 • Elektronická evidence tržeb

  Elektronická evidence tržeb již není žádnou novinkou. Máte ale to správné zařízení pro evidenci? V této kategorii najdete nejen samotné EET pokladny, ale také různé příslušenství k nim, tedy například čtečky EET. To vše pěkně na jednom místě a za příjemné ceny. Buďte svědomitým podnikatelem, který využívá tu nejmodernější pokladnu EET se vším všudy. 

 • Chytrá domácnost

  Zde naleznete elektro pro chytrou domácnost. I vy si můžete interiér zařídit tak, aby se choval inteligentně a vám tak byla ušetřena práce. A co vše si zde můžete pořídit? Například moderní senzory ke dveřím, dálkově ovládané zásuvky nebo speciální domácí vypínače. V každém z těchto zařízení se ukrývá moderní funkčnost a snadné ovládání, takže už se nebudete muset o některé často otravné činnosti starat. Moderní chytré domácnosti se vyznačují především skvěle fungujícím elektro vybavením. 

 • Navigace

  Moderní navigace nemusí být zdaleka určeny jen do automobilu. V této kategorii si můžete vybrat nejrůznější typy moderních navigací a k nim také to správné příslušenství. Nechybí například obal na navigaci, díky kterému budete mít toto zařízení v bezpečí. Nabízíme navigace do domácnosti i pro firemní využití. Co byste řekli například velmi kvalitní navigaci značky Tomtom za pouhých pár tisíc?

 • Telefony analogové, IP, videovrátný

  Vyberte si domácí telefony, který pro vás bude zárukou skvělé komunikace. Nabízíme telefony do domácnosti, jako jsou IP telefony, videotelefony nebo analogové přístroje. Každý kousek stačí pouze zapojit a již můžete telefonovat podle libosti. Jedná se o vysoce moderní zařízení, která jdou ruku v ruce s trendy v domácí elektronice. Naše domácí telefony se budou významně podílet na tvorbě vaší chytré domácnosti. 

 • Sportovní hodinky

  Sháníte pomocníka pro vylepšená Vašich sportovních výkonů a nebo potřebujete spolehlivého parťáka k získání skvělé kondice? Sportujete pro radost, trénujete na závody nebo je Vaším snem štíhlá postava?
  V naší nabídce naleznete sportovní hodinky a to od těch nejjednodušších sporttesterů až po profesionální měřící přístroje s GPS a měřením tepové frekvence. Naše sportovní hodinky za Vás sice běhat nebudou, ale určitě je oceníte při vyhodnocování Vašich sportovních aktivit.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 3216 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 3216 položek