Tiskárny, Tonery, Kancelář

Slevy

Tiskárny, Tonery, Kancelář 

Rádi Vám představujeme další naši kategorii tiskárny, tonery, kancelář.  Nabízíme velké množství originálních náplní do tiskáren, tonerů. Jestli nejste spokojeni s Vaši tiskárnou, nabídneme Vám široký výběr nových tiskáren. Hlavně co je nejdůležitější potřebujete se cítit ve své kanceláři příjemně, pohodlně a vše mít při ruce. S tím rádi pomůžeme při výběru kancelářských potřeb - skartovačky, děrovačky, řezačky papírů, vazače, kalkulačky a další široý sortiment. Stačí pouze otevřít a můžete vybírat v naši kategorii tiskárny, tonery, kancelář.

Podkategorie

 • Kancelářské potřeby a technika
 • Spotřební materiál, tonery
 • Kopírky Faxy Skenery Plotry
 • Multifunkční tiskárny

  Multifunkční tiskárny neboli také multifunkce, patří v současné době mezi nejprodávanější typ tiskáren. Mimo běžný tisk jejich uživatelé ocení také možnost kopírování a skenovaní dokumentů pro pozdější použití. Zbývá si jen vybrat, zda Vám více vyhovuje laserová multifunkce, jejíž velkou výhodou je nezasychání tiskové náplně a nebo inkoustová multifunkční tiskárna, která je zase lepší při tisku obrázků. Z naší široké nabídky si jistě vyberete.

 • Tiskárny

  Jestliže hledáte inkoustovou nebo laserovou tiskárnu, jste v této kategorii správně.
  Pokud tisknete převážně text nebo jen velmi málo, doporučujeme zvolit laserovou tiskárnu, jejíž velkou výhodou je nezasychání tiskové náplně a text z ní vypadá nejlépe. Inkoustová tiskárna je zase mistr na tisk obrázků, ale nesmíte ji nechat několik týdnů zahálet, protože pak hrozí zaschnutí inkoustu. Ať již si zvolíte kterýkoliv způsob tisku, u nás určitě nebude problém si vybrat.

 • Příslušenství k tiskárnám
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 7401 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 7401 položek