Klávesnice a myši

Slevy

Klávesnice a myši 

Myš a klávesnice patří mezi nejdůležitější počítačové příslušenství sloužící k ovládání počítače.  Jejich dobrá volba výrazně ovlivňuje kvalitu  práce s PC nebo notebookem. Ať již preferujete bezdrátové nebo drátové verze, u nás si vždy vyberete.  Nepřehlédněte také zvýhodněné sady v sekci set bezdrátové klávesnice a myši. Pokud hledáte myš a klávesnici pro běžnou práci nebo třeba hraní her, jste zde správně.

Podkategorie

 • Klávesnice

  Spolehlivá klávesnice je jeden ze základů plynulé práce na počítači. Ať již preferujete drátové, kde nemusíte řešit výměnu baterie nebo ty bezdrátové, u nás si určitě vyberete. Velké oblibě se také těší klávesnice s podporou bluetooth, které můžete použít pro psaní na Vašem tabletu nebo mobilu. Pro použití například v obchodě pro Vás máme připraveno několik typů numerických klávesnic. Ať již píšete všemi deseti nebo jako blesk, který občas uhodí, naše počítačové klávesnice Vám vždy dobře poslouží.

 • Myši

  Myš se používá pro ovládání počítače již velmi dlouho. Její tvar se za tu dobu příliš nezměnil, pouze se uzpůsobil trochu více ergonomii lidské ruky.  Přibyly ale další ovládací prvky, jako je kolečko nebo další tlačítka na boku myši. Výraznou změnou také prošel způsob snímaní jejího pohybu. Kulička, která byla náchylná na sbírání nečistot ze stolu, byla nahrazena optickým snímáním a posléze přesnějším laserovým. Vyberte si z naší nabídky myší pro kancelářskou práci nebo třeba herní myš pro hraní her.

 • Podložka pod myš
 • Příslušenství pro klávesnice a myši
 • Set bezdrátová klávesnice a myš

  Doporučujeme naše cenově zajímavé sety bezdrátové myši a klávesnice. V naší nabídce jsou sady od nejlevnějších až po ty profesionální. Bezdrátová myš a klávesnice Vám také značně zjednoduší a ulehčí práci na notebooku. Pro dlouhou výdrž Vám dodáme dobíjecí baterie. Ať už preferujete bílou nebo černou barvu, klasický nebo ergonomický tvar, tak z naší nabídky setů bezdrátových myší a klávesnic si určitě vyberete.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 1175 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 1175 položek