Reproduktory, sluchátka, headsety, mikrofony

Slevy

Reproduktory, sluchátka, headsety, mikrofony 

Společným jmenovatelem této kategorie je zvuk a naleznete v ní reproduktory, sluchátka a mikrofony. Můžete si vybrat ze široké nabídky reproduktorů, které je dělené do přehledných podkategorií podle toho, zda mají subwoofer a kolik mají reproduktorů. V poslední době jednou z nejnavštěvovanějších kategorií bluetooth reproduktory pro mobilní telefony, smartphony a tablety.

Podkategorie

 • Mikrofony

  V této kategorii naleznete nejen stolní mikrofony.

 • Reproduktory stereo

  Zde naleznete jednoduché reproduktory, bez subwooferu. Jejich výhodou jsou malé rozměry a většinou nízká cena. Používají se třeba v kanceláři pro běžnou reprodukci zvuků nebo jako snadno přenosné reproduktory k notebooku.

 • Reproduktory 2.1 (se subwooferem)

  V této kategorii reproduktory 2.1 jsou reproduktorové sestavy se subwooferem a dvěma satelitními reproduktory.  Jedná se o optimální volbu do kanceláře nebo domů jako reproduktory k PC. Subwoofer se postará o dokonalou reprodukci basů, takže Vaše oblíbená hra, muzika nebo video bude konečně pořádně znít.

 • Reproduktory 4.1, 5.1, 7.1

  V kategorii reproduktory 4.1, 5.1. a 7.1 jsou reproduktorové sestavy se subwooferem a několika satelitními reproduktory.  Jedná se o dobrou  volbu, pokud chcete opravdu kvalitní poslech  do kanceláře nebo domů jako reproduktory k PC. Subwoofer se postará o dokonalou reprodukci basů, takže Vaše oblíbená hra, hudba nebo video bude konečně pořádně znít.

 • Reproduktory pro MP3, iPOD, ...

  V této kategorii naleznete reproduktory pro Váš MP3 přehrávač, ipod a další elektronická zařízení. Jedná se v drtivé většině o bluetooth reproduktory.

 • Příslušenství pro reproduktory
 • Reproduktory USB

  Pokud hledáte USB reproduktor třeba k notebooku, jste zde správně. Tyto reproduktory jsou napájeny z USB portu a nepotřebují síťovou zásuvku. Jejich velkou výhodou je snadná přenositelnost, takže pokud se na notebooku rádi díváte třeba na filmy, jsou tyto USB reproduktory nezbytností.

 • Sluchátka a headsety

  Ať již hledáte drátová nebo bezdrátová sluchátka. Sluchátka do uší, za uši nebo náhlavní. S mikrofonem nebo bez mikrofonu. S aktivním potlačením okolního hluku nebo bez, jste v této kategorii správně.  Sluchátka si můžete pohodlně vybírat s použitím filtrů v levém sloupci eshopu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 672 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 672 položek