lncblockcategories 0.00567483901978s

Filtry

Povolené filtry:
  BitTorrent
  Další funkce
  Frekvence (paměti)
  FTP server
  Kapacita (NAS Storage)
  Kapacita (paměti)
  Možnost rozšíření
  Pásmo (wireless)
  Podpora PoE
  Použití (wireless)
  Print server
  Připojení (NAS Storage)
  Pro PC/NTB
  Provedení (NAS Storage)
  Rozhraní (flash moduly)
  Rozhraní (print servery)
  Rozhraní (příslušenství k PC)
  Rozhraní (rámečky pro pevné disky)
  Rozměr (externí skříně)
  Rozměr (pevné disky)
  Rychlost přenosu Wi-Fi
  Sloty pro HDD
  Typ (pevné disky)
  Typ paměti (paměti)
  Velikost HDD (PC)
  Výrobce (monitory)
  Výrobce (NAS Storage)
  Výrobce (paměti)
  Výrobce (print servery)
  Výrobce (wireless)
  Wi-Fi (print servery)

  Slevy

  Pevné disky - HDD 

  V této sekci pevných disků naleznete interní HDD pro Váš počítač nebo notebook a také externí pevné disky a nebo disky typu SSD. Pro notebooky jsou interní HDD disky 2,5" a pro stolní počítače interní HDD disky 3,5".  Externí disky nejčastěji použijete pro zálohování nebo přenos Vašich dat. Nejnovějším typem jsou SSD disky, které svoji vyšší cenu bohatě vyváží svojí rychlostí, nízkou spotřebou a absolutně bezhlučným chodem.

  Podkategorie

  • Externí boxy, pouzdra a dokovací..
  • Interní rámečky pro výměnné pevné..
  • Disky externí HDD

   Externí disky nebo také externí HDD jsou neocenitelnými pomocníky pro zálohování nebo přenos Vašich důležitých dat. V dnešní době již mají externí HDD disky dostatečnou kapacitu, aby se na ně vešly tisíce fotek nebo stovky videí a filmů. Takže ať již chcete třeba jen donést ukázat fotografie nebo videa z dovolené k Vašim známým nebo je pro jistotu si ještě zálohovat, z naší široké nabídky cenově dostupných externích disků si určitě vyberete.

  • Disky interní NTB/2,5"

   Pevné disky pro notebooky mají rozměr 2,5" a jsou optimalizovány pro menší odběr proudu, aby notebook při provozu bez nabíječky vydržel co nejdéle. V levém sloupci si můžete nabídku vyfiltrovat podle kapacity pevného disku, otáček, rozhraní a nebo třeba výrobce HDD do notebooku. Dobrým kompromisem mezi výkonem a cenou za jeden TB jsou hybridní disky s SSD částí pro nejčastěji používané soubory na hard disku.

  • Disky interní PC/3,5"

   V této kategorii naleznete pevné disky (HDD) pro stolní počítače. Jedná se o HDD o rozměru 3,5" V levém sloupci si můžete nabídku vyfiltrovat podle kapacity pevného disku, otáček, rozhraní a nebo třeba podle výrobce HDD. Ať již chcete ukládat výsledky Vaší práce nebo jen filmy a písničky, naše disky Vám poskytnou vždy dostatek prostoru. Dobrým kompromisem mezi výkonem a cenou jsou hybridní disky s SSD sekcí pro nejčastěji používané soubory.

  • Disky SSD

   SSD disky pomalu ale jistě začínají nahrazovat klasické HDD které výrazně předčí svojí rychlostí a nižší spotřebou. Jejich další  výhodou je absolutně tichý chod, protože na rozdíl od běžných HDD neobsahují SSD disky pohyblivé součástky. Nejen start operačního systému nainstalovaného na SSD disku bude výrazně svižnější, takže pokud chcete zrychlit Váš starý počítač, je tento typ disku dobrá volba.

  • Příslušenství HDD
  na stránku
  Zobrazeno 1 – 20 z 715 položek
  Zobrazeno 1 – 20 z 715 položek