Myši

Filtry

Povolené filtry:

  Myši 

  Myš se používá pro ovládání počítače již velmi dlouho. Její tvar se za tu dobu příliš nezměnil, pouze se uzpůsobil trochu více ergonomii lidské ruky.  Přibyly ale další ovládací prvky, jako je kolečko nebo další tlačítka na boku myši. Výraznou změnou také prošel způsob snímaní jejího pohybu. Kulička, která byla náchylná na sbírání nečistot ze stolu, byla nahrazena optickým snímáním a posléze přesnějším laserovým. Vyberte si z naší nabídky myší pro kancelářskou práci nebo třeba herní myš pro hraní her.

  Podkategorie

  • BlueTrack
  • Bezdrátová myš

   V dnešní době bezdrátovou myš naleznete snad u každého počítače. Jejich velkou výhodou je, že při pohybu u po stole nejsou omezovány kabelem. Ke svému napájení potřebují nejlépe nabíjecí baterie NiMH. I když se k ovládání notebooku určen touchpad, stále více uživatelů používá i bezdrátovu myš z důvodu komfortnějšího ovládání. Ať již hledáte bezdrátovou myš laserovu nebo optickou, z naší nabídky si určitě vyberete.

  • Laserová myš

   Laserová myš je vylepšený typ optické myši, která používá pro snímání polohy laser, což jí umožňuje podstatně zvýšit přesnost snímání pohybu. Takže laserové myši už nemají problémy s rychlými pohyby, fungují téměř na všech površích a netrpí výpadky ve snímání. Nejoblíbenější jsou bezdrátové laserové myši, ale vyrábí se i v drátové variantě, kde není třeba měnit baterie.

  • Mini myš pro notebook

   I když se k ovládání notebooku používá touchpad, stále více uživatelů si oblíbilo i mini myš k notebooku, která je v menším provedení z důvodu lepší přenositelnosti, než její počítačová kolegyně. Další výhodou je i o něco menší hmotnost. Ať již hledáte k notebooku myš laserovu nebo optickou, drátovou nebo bezdrátovou, z naší nabídky si jistě vyberete.

  • Optická myš

   Optická myš nahradila dříve jediný typ myši s kolečkem. Pro snímání pohybu využívá červené LED světlo.  Optická myš skenuje snímačem povrch pod sebou a funguje na principu pořizování mnoha snímků za sekundu. Vždy spočítá posun určitých bodů mezi dvěma snímky, z kterého získá směr pohybu. Její nejnovější typ je laserová myš, která je přesnější a není tak závislá na povrchu, na kterém se pohybuje.

  • Trackball

   Trackball je kulička umístěná v podložce, jíž se dá pohybem prstů nebo dlaně pohybovat. Trackball bývá buď samostatně - obdobně jako myš - nebo zabudován ve větším zařízení, např. v klávesnici nebo v notebooku.

  na stránku
  Zobrazeno 1 – 20 z 638 položek
  Zobrazeno 1 – 20 z 638 položek