lncblockcategories 0.00639700889587s

Nejprodávanější produkty

Slevy

Belkin CoolSpot Cushion, chladící podložka pro notebook

Sleva! Belkin CoolSpot Cushion, chladící podložka pro notebook Zobrazit větší

čísloE-mail zákazníkaSleva

644875

Nový produkt


CoolSpot Anywhere Ultra udržuje vaše nohy a notebook v pohodě, ať už hrajete hry, brouzdáte po netu, sdílíte zážitky nebo nakupujete.
Minimalizuje zahřívání notebooku a zlepšuje jeho výkon. Navíc oddělí horkou spodní stranu notebooku od vašich nohou

Více informací

Na cestě

Datum dostupnosti: 2019-02-20

1 409 Kč s DPH

-9%

1 549 Kč s DPH


CoolSpot Anywhere Ultra udržuje vaše nohy a notebook v pohodě, ať už hrajete hry, brouzdáte po netu, sdílíte zážitky nebo nakupujete.
Minimalizuje zahřívání notebooku a zlepšuje jeho výkon. Navíc oddělí horkou spodní stranu notebooku od vašich nohou a tím zpříjemní jeho používání.

Většina chladících podložek odvětrává teplý vzduch jen jedním spodním otvorem, který může být zablokován, pokud je umístěn na měkkém povrchu jako je gauč nebo deka.
Belkin CoolSpot Anywhere má dvojí ventilaci, kterou neustále odvádí teplý vzduch ze spodní i zadní části. Dává vám svobodu pro její používání na jakémkoliv povrchu.

Patentovaný design pro cirkulaci vzduchu AirFlow Wave rovnoměrně rozptýlí vzduch proudící pod notebookem. Navíc přispívá k tiššími ventilátoru, který nebude odvážet pozornost od vaší činnosti na počítači.
Tenký ergonomický design podložky zaručuje její nízkou váhu a snadnou přenositelnost. Gumový proužek na spodní straně zamezuje sklouznutí notebooku z podložky. Belkin CoolSpot Anywhere je napájen jednoduše přes USB - stačí zapojit do notebooku a začít chladit.

Funkce
Aktivní chladící podložka udrží váš notebook příjemně studený
Ultra tenká se snadným uchopením pro pohodlné přenášení zařízení po bytě
Ergonomicky tvarovaná pro příjemné používání na klíně
Dva ventilátory pro maximální chladící výkon

30 dalších produktů ve stejné kategorii: