Disky interní PC/3,5"

lncblockcategories 0.00494289398193s

Nejprodávanější produkty

WD PURPLE WD42PURZ 4TB SATA/600 256MB cache, Low Noise, CMR

Sleva! WD PURPLE WD42PURZ 4TB SATA/600 256MB cache, Low Noise, CMR Zobrazit větší

570642

Nový produkt

ÚLOŽIŠTĚ BEZ KOMPROMISŮ
Vytvořeno pro nepřetržitě spuštěné systémy s vysokým rozlišením. Disky WD Purple jsou optimalizované pro dohledové systémy – podporují pracovní zatížení až 180 TB/rok1 a až 64 kamer. Disky WD Purple s kapacitou 8TB, 10TB, 12 TB,

Více informací

30 ks

Skladem

3 498 Kč s DPH

-9%

3 844 Kč s DPH

ÚLOŽIŠTĚ BEZ KOMPROMISŮ

Vytvořeno pro nepřetržitě spuštěné systémy s vysokým rozlišením. Disky WD Purple jsou optimalizované pro dohledové systémy – podporují pracovní zatížení až 180 TB/rok1 a až 64 kamer. Disky WD Purple s kapacitou 8TB, 10TB, 12 TB, 14TB a 18TB využívají nástroje systémové analýzy Deep Learning, pokud jsou zapojené do systému NVR podporujícího umělou inteligenci. Nabízejí také vyšší schopnost pracovního zatížení, až 360 TB/rok, stejně jako 16 kanálů umělé inteligence pro účely systémové analýzy.

Disk pro každý úkol
Disky WD Purple jsou navrženy pro extrémní potřeby nepřetržitých dohledových systémů ve vysokých teplotách.

Výkon, kterému můžete věřit
Disk WD Purple od světového lídra v odvětví úložišť zajišťuje kvalitní přehrávání videa vždy, když je ho nejvíce potřeba.

Rozšiřte své zorné pole na 64
Disky WD Purple jsou optimalizovány pro podporu až 64 kamer a nabízejí vám tak flexibilní možnost upgradování nebo rozšíření bezpečnostního systému.

Plynulá Integrace
Díky celé řadě prvotřídních podporovaných zařízení a čipových sad si můžete být jisti, že jste našli konfiguraci a kompatibilitu, která je pro váš systém NVR ta pravá.

Méně Je Více
Nízká spotřeba energie je v prostředí nepřetržitého provozu s vysokou teplotou zásadní. Technologie IntelliSeek pomáhá redukovat poškození v důsledku okolního hluku a vibrací.

Navrženo Pro Dohledové Systémy
Disk WD Purple je určený pro bezpečnostní systémy DVR i NVR a je kompatibilní se systémy od mnoha předních výrobců dohledových a bezpečnostních systémů. Můžeme vám pomoci najít perfektní úložiště pro váš systém.

3letá Omezená Záruka
Každý disk WD Purple se dodává s 3letou omezenou zárukou, takže se na úložiště svého dohledového systému můžete spolehnout.

VĚŘTE SVÝM OČÍM
Pokud je nutné prohlédnout záznam bezpečnostního systému, mohou vynechané nebo ztracené snímky znamenat závažný problém. Pevné disky pro dohledové systémy WD Purple™ jsou vybaveny technologií AllFrame™, která využívá streamování prostřednictvím rozhraní ATA, jež pomáhá eliminovat ztrátu snímků, zlepšuje přehrávání a podporuje vyšší počet pozic pro pevný disk v systému NVR. Disky WD Purple s kapacitou 8, 10 a 12 TB a funkcí AllFrame AI nabízejí pracovní zatížení až 360 TB/rok a zvládají tak analytické nástroje Deep Learning, které jsou součástí systémů NVR využívajících umělou inteligenci.
Vlastnosti:
Speciálně navrženo pro dohledové systémy.
Trojnásobné pracovní zatížení v porovnání s našimi stolními disky. Disky s kapacitou 8, 10 a 12 TB nabízejí pracovní zatížení až 360 TB/rok.
Přizpůsobení účelům, jako je dohled, které jsou náročné na zápis nízkou rychlostí s vysokým počtem datových toků.
Operace zápisu se stanovenými prioritami pro maximalizovaný výkon při dohledu.
Podpora streamování TLER a ATA.
Kompletní specifikace
Kapacita
4 TB
Rozhraní
SATA
Provedení
3.5 Inch
Disk Speed (RPM)
Kompatibilita
Úložiště pro dohledové systémy WD Purple™ je navrženo tak, aby zvládlo obsloužit 64 kamer v rámci jednoho disku. Je určeno pro nepřetržitý provoz bezpečnostních dohledových systémů s vysokým rozlišením a s více než osmi pozicemi2.

Rozměry (L x W x H)
147mm x 101.6mm x 26.1mm
  • Výrobce (pevné disky) Western Digital
  • Rozměr (pevné disky) 3,5"
  • Kapacita (pevné disky) 4 TB
  • Provedení (pevné disky) Interní
  • Rozhraní (pevné disky) SATA III
  • Otáčky IntelliPower
  • Typ (pevné disky) HDD

30 dalších produktů ve stejné kategorii: