LC - SC

lncblockcategories 0.00577592849731s

Nejprodávanější produkty

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

Sleva! DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m Zobrazit větší

311690

Nový produkt

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m• LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter

Více informací

Není skladem - momentálně nelze objednat.

Datum dostupnosti: 2020-01-22

261 Kč s DPH

-20%

327 Kč s DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m• LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter 3mm • Cable color yellow • Single packed, with test report
  • Návod Jiný

24 dalších produktů ve stejné kategorii: