LC - SC

Nejprodávanější produkty

Slevy

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 5m G657A

Sleva! OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 5m G657A Zobrazit větší

433029

Nový produkt

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

Více informací

14 ks

Skladem

219 Kč s DPH

-9%

241 Kč s DPH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

Konektory: LC-SC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Žlutá

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 5m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

30 dalších produktů ve stejné kategorii: