LC - ST

lncblockcategories 0.00582599639893s

Nejprodávanější produkty

OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m

Sleva! OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m Zobrazit větší

433082

Nový produkt

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k

Více informací

4 ks

Skladem

Upozornění: poslední kusy skladem!

304 Kč s DPH

-9%

334 Kč s DPH

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

17 dalších produktů ve stejné kategorii: