Moduly pro přepínače

lncblockcategories 0.00621485710144s

Nejprodávanější produkty

Slevy

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.

Sleva! SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp. Zobrazit větší

350186

Nový produkt

2 ks

Skladem

Upozornění: poslední kusy skladem!

340 Kč s DPH

-9%

373 Kč s DPH

JD118B_OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: