Moduly pro přepínače

Nejprodávanější produkty

Slevy

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.

Sleva! Zobrazit větší

čísloE-mail zákazníkaSleva

350186

Nový produkt

1 ks

Skladem

673 Kč s DPH

-93%

9 614 Kč s DPH

Množstevní slevy

Počet kusůSlevaCelkem ušetříte
2 94% 18 074 Kč
3 95% 27 400 Kč
5 96% 46 147 Kč
JD118B_OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: