Moduly pro přepínače

lncblockcategories 0.00441813468933s

Nejprodávanější produkty

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Sleva! Zobrazit větší

čísloE-mail zákazníkaSleva

455406

Nový produkt

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

Více informací

8 ks

Skladem

339 Kč s DPH

-13%

390 Kč s DPH

Množstevní slevy

Počet kusůSlevaCelkem ušetříte
2 14% 109 Kč
3 15% 176 Kč
5 16% 312 Kč
ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Konektory: 
(2) LC
Optika
Formát: 
SFP
Pro typ kabelu: 
Multi Mode
Přenosová rychlost: 
1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 
850
Dosah [km]: 
0,55
Typ přenosu: 
2-vláknový
Software
DDMI - diagnostika: 
Ano

30 dalších produktů ve stejné kategorii: