Moduly pro přepínače

lncblockcategories 0.0208950042725s

Nejprodávanější produkty

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Sleva! MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible Zobrazit větší

455406

Nový produkt

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

Více informací

13 ks

Skladem

355 Kč s DPH

-9%

390 Kč s DPH

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Konektory: 
(2) LC
Optika
Formát: 
SFP
Pro typ kabelu: 
Multi Mode
Přenosová rychlost: 
1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 
850
Dosah [km]: 
0,55
Typ přenosu: 
2-vláknový
Software
DDMI - diagnostika: 
Ano

30 dalších produktů ve stejné kategorii: