Redukce, přechodky, rozdvojky

lncblockcategories 0.00599718093872s

Nejprodávanější produkty

Dell redukce DisplayPort (M) na DVI-SL (F)

Sleva! Dell redukce DisplayPort (M) na DVI-SL (F) Zobrazit větší

172503

Nový produkt

Adaptér převádí signály DisplayPort na DVI (Single-Link)

Adaptér Dell DisplayPort na DVI (Single-Link) vám umožňuje zobrazování obsahu z libovolného notebooku nebo stolního počítače s videovýstupem DisplayPort (DP) na různých typech zobrazovacích zaříz

Více informací

Není skladem - momentálně nelze objednat.

Datum dostupnosti: 2020-12-01

534 Kč s DPH

-9%

587 Kč s DPH

Adaptér převádí signály DisplayPort na DVI (Single-Link)

Adaptér Dell DisplayPort na DVI (Single-Link) vám umožňuje zobrazování obsahu z libovolného notebooku nebo stolního počítače s videovýstupem DisplayPort (DP) na různých typech zobrazovacích zařízení s konektorem DVI (Single-Link), od monitorů po projektory. Tento uživatelsky příjemný adaptér splňuje specifikace DisplayPort verze 1.1a, podporuje maximální rozlišení 1 920 × 1 200 a přináší kvalitní vizuální zážitky.
Videoadaptér zajišťuje konektivitu

Tento videoadaptér umožňuje zobrazení videa z notebooku nebo stolního počítače na monitoru, projektoru nebo televizoru HDTV se vstupem DVI (Single-Link). Pokud má vaše zařízení výstup DP, zajistí tento kompaktní adaptér hladký převod. Díky němu si můžete užívat filmů na domácím projektoru, udělat ze stolního počítače rozšířenou pracovní stanici nebo ve škole i v práci představovat prezentace.

12 dalších produktů ve stejné kategorii: