SC - SC

lncblockcategories 0.00620102882385s

Nejprodávanější produkty

Slevy

OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Sleva! OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m Zobrazit větší

433042

Nový produkt

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n

Více informací

2 ks

Skladem

Upozornění: poslední kusy skladem!

228 Kč s DPH

-9%

251 Kč s DPH

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: