USB Dock Station, portreplikátor

lncblockcategories 0.00610685348511s

Nejprodávanější produkty

Slevy

i-tec USB-C Metal Nano 3x Display Docking Station (2x DP, 1x HDMI) + Power Delivery 100 W

Nové Sleva! i-tec USB-C Metal Nano 3x Display Docking Station (2x DP, 1x HDMI) + Power Delivery 100 W Zobrazit větší

537741

Nový produkt

Popis
Malá kovová USB-C dokovací stanice, která dokáže připojit až tři externí monitory*. Jednoduše připojte váš notebook či tablet (instalace ovladačů není nutná) a využijte rychlého datového USB, připojení k internetu prostřednictvím LAN portu, spolu

Více informací

7 ks

Skladem

2 059 Kč s DPH

-9%

2 262 Kč s DPH

Popis

Malá kovová USB-C dokovací stanice, která dokáže připojit až tři externí monitory*. Jednoduše připojte váš notebook či tablet (instalace ovladačů není nutná) a využijte rychlého datového USB, připojení k internetu prostřednictvím LAN portu, spolu s možností připojit vaše sluchátka a mikrofon. Samozřejmostí je podpora napájení vašeho notebooku, a to až do 100 W, což znamená, že budete schopni nabít všechny notebooky a tablety, které nabíjení prostřednictvím USB-C (USB-C Power Delivery) podporují.

Konstrukce z broušeného hliníku zajistí dostatečnou odolnost dokovací stanice i při častém cestování. Integrovaný USB-C kabel je dostatečně dlouhý pro pohodlné připojení i v případě, že se USB-C port nachází na horní části rámu displeje (typické pro hybridní notebooky/tablety).

Dokovací stanice je plně kompatibilní i s notebooky a tablety, vybavenými portem Thunderbolt 3.

Připojte až tři externí monitory
Power delivery: až 100 W

K dispozici jsou dva porty DisplayPort a jeden port HDMI

2x USB 3.0, 2x USB 2.0 a 1x USB-C port vám umožní snadné připojení vašich USB zařízení a periferií.

Gigabitový Ethernet RJ-45 poskytuje spolehlivé, robustní a vysokorychlostní internetové připojení s podporou 10/100/1000 Mbps rychlostí

Kombinovaný jack pro audio a mikrofon na předním panelu

Podporuje Windows 10, macOS, Android, Chrome OS a Linux

* Vezměte prosím na vědomí, že možnost připojit tři externí monitory záleží na grafické kartě vašeho notebooku, ačkoliv většina současných grafických karet (včetně integrovaných karet Intel) toto zvládá. Nicméně, pro video výstup na tři monitory musí být víko vašeho notebooku zavřené.
Poznámka: operační systém macOS nepodporuje technologii více-obrazového video přenosu Multi Stream Transport (MST), což znamená, že v případě připojení k macOS bude na všech připojených externích monitorech promítnut stejný obraz.
  • Verze USB 2.0

29 dalších produktů ve stejné kategorii: