LCD, Monitory, Projektory 

LCD monitory a projektory mohou mít spoustu podob, jak se přesvědčíte v této kategorii. Najdete v ní například oblíbené fotorámečky, interaktivní tabule, velkoplošné LCD nebo vizualizéry. To vše je moderní vybavení, které zastane svou práci například při firemních prezentacích, ale také při sledování multimédií v domácích podmínkách. Stačí jen jediné, trochu se porozhlédnout v této kategorii našeho e-shopu. Určitě najdete přesně to, co hledáte.

Podkategorie

 • Fotorámečky

  Populární fotorámečky pro nepřehlédnutelné vystavení Vašich fotografií z dovolených, výletů a oslav. Pohodlně se posaďte a nechte se přenést zpátky do doby dovolené. Nebo si zpříjemněte pracovní prostředí a dejte si fotorámeček s měnícími se fotografiemi Vašich blízkých na stůl. Fotorámeček s nahranými fotografiemi pro babičku nebo dědečka je jasná volba třeba jako narozeninový dárek.

 • LCD monitory

  Nabízíme kvalitní LCD monitory pro počítače moderní doby. Jsou vhodné do kanceláře a pracovny, ale také pro domácí použití. Pokud si pak vyberete špičkový LCD monitor, můžete si být jisti, že tvorba prezentací, sledování videí nebo fotek pro vás bude podnětným zážitkem. U nás si můžete zvolit takový LCD monitor k PC, který bude korespondovat s designem vašeho pracovního stolu. Samozřejmostí je také možnost volby rozlišení a rozměrů.

 • Projektory

  Připravte si popcorn a nechejte se pohltit realistickým zážitkem, vychutnejte si úžasné efekty při sledování filmů v pohodlí vašeho domova. Proč chodit do kina, když si s projektorem od nás můžete udělat kino třeba ve své ložnici. Nabízíme Vám projektory spolehlivých značek BenQ, Acer, Nec, Epson, Dell, Panasonic a dalších.

 • Příslušenství - LCD, projektory

  Zde naleznete velkou škálu příslušenství.Hledáte různé držáky na televize, stojany, lampy a příslušenství na projektory, stojany na konzole dále projekční plátna? Pokud ano, tak jste v této kategorii správněně. Jednoduchý doplněk mnohdy výrazně vylepší využití LCD monitoru nebo projektoru.

 • Velkoplošné LCD

  V digitálním světě už reklama není jen statická. Potřebujete oživit reklamu, která rozzáří místnost nebo bude někde pěkně svítit ve venkovním prostředí? Tak jste správně v této sekci velkoplošné LCD. Nabízíme renomované značky Samsung,Philips, Nec, které jsou zárukou kvality.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 1118 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 1118 položek