LCD, Monitory, Projektory

Slevy

LCD, Monitory, Projektory 

LCD monitory a projektory mohou mít spoustu podob, jak se přesvědčíte v této kategorii. Najdete v ní například oblíbené fotorámečky, interaktivní tabule, velkoplošné LCD nebo vizualizéry. To vše je moderní vybavení, které zastane svou práci například při firemních prezentacích, ale také při sledování multimédií v domácích podmínkách. Stačí jen jediné, trochu se porozhlédnout v této kategorii našeho e-shopu. Určitě najdete přesně to, co hledáte.

Podkategorie

  • LCD monitory

    Nabízíme kvalitní LCD monitory pro počítače moderní doby. Jsou vhodné do kanceláře a pracovny, ale také pro domácí použití. Pokud si pak vyberete špičkový LCD monitor, můžete si být jisti, že tvorba prezentací, sledování videí nebo fotek pro vás bude podnětným zážitkem. U nás si můžete zvolit takový LCD monitor k PC, který bude korespondovat s designem vašeho pracovního stolu. Samozřejmostí je také možnost volby rozlišení a rozměrů.

  • Projektory

    Připravte si popcorn a nechejte se pohltit realistickým zážitkem, vychutnejte si úžasné efekty při sledování filmů v pohodlí vašeho domova. Proč chodit do kina, když si s projektorem od nás můžete udělat kino třeba ve své ložnici. Nabízíme Vám projektory spolehlivých značek BenQ, Acer, Nec, Epson, Dell, Panasonic a dalších.

  • Příslušenství - LCD, projektory

    Zde naleznete velkou škálu příslušenství.Hledáte různé držáky na televize, stojany, lampy a příslušenství na projektory, stojany na konzole dále projekční plátna? Pokud ano, tak jste v této kategorii správněně. Jednoduchý doplněk mnohdy výrazně vylepší využití LCD monitoru nebo projektoru.

  • LCD monitory - Dotykové
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 1300 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 1300 položek